نرم افزار تور آنلاین

اگر به دنبال نرم افزاری برای فروش آنلاین تور های گردشگری خود می گردید، بی شک درست انتخاب کرده اید. تور آنلاین پرواز پرداز با قابلیت تعریف تور، افزودن زمان بندی های متفاوت برای یک تور، افزودن پروازهای متفاوت برای هر زمان بندی، افزودن هتل های یک تور، افزودن تصاویر تور، افزودن کار هایی که در طول سفر انجام می گیرد، افزودن برنامه سفر به تفکیک روز. در ادامه به توضیح هر کدام می پردازیم
فروش بیشتر، عرضه کیفیت بهتر تورها، مدیریت راحت تر تورها
ما پیچیدگی کار را برای شما راحت کردیم
مسافرت همیشه باعث ایجاد انگیزه زندگی و تقویت روحیه شادابی و نشاط می شود .اما همیشه دغدغه اینکه کجا برویم و چگونه برویم وجود دارد.شرکت های مسافرتی تا حدودی این مشکل را حل کرده اند. حال رقابت بین شرکت های مسافرتی است که بتوانند مشتری را جذب تورهای خود کنند. بی شک هرچه اطلاعات بیشتر و دقیق تری از امکانات تور، محل اقامت، برنامه تور و... به مشتری بدهید اعتمادش بیشتر جلب می شود و راحت تر برنامه سفر خود را به دست شما می سپارد. دیدن تصاویر متعدد از محل تور و هتل محل اقامت و مکان های دیدنی سفر مشتری را ترغیب به سفر می کند و سهولت در رزرو آنلاین تور کار را برای مشتری آسان می کند. تور آنلاین کار را هم برای شرکت های گردشگری از جهت تعریف پیکیج های خود و هم برای مشتری از جهت تهیه پکیج ها آسان کرده است. در ادامه با قابلیت های نرم افزار تور آنلاین بیشتر آشنا می شوید.

ثبت تور

به راحتی می توانید یک تور ثبت کنید و اطلاعاتی از قبیل نوع تور، سطح تور، گروه تور و توضیحاتی درباره تور را به مشتری ارائه دهید.

تصاویر تور

می توانید چندین تصویر زیبا برای جذب مخاطبان بیشتر، برای یک تور ثبت کنید

ثبت برنامه سفر

با ثبت برنامه سفر به تفکیک شهر هایی که به آنها سفر می کنید و مدت زمانی که در آن شهر اقامت دارید و فعالیت هایی که قرار است در آن شهر انجام دهید، به مشتری خود کمک می کنید اطلاعات جامعی راجع به سفرش داشته باشد. همچنین می توانید با وارد کردن برنامه سفر به هر شهر، به تفکیک روز به مشتری این اجازه را بدهید که ارزیابی دقیقتری از سفر خود داشته باشد.

ثبت زمان بندی سفر

میتوانید برای هر تور چندین زمان بندی تعریف کنید و به مشتری این اجازه را بدهید که برای سفر خود زمان مناسب تر را انتخاب کند. همچنین برای هر زمان بندی چندین شرکت حمل و نقل و هتل و سرویس های اضافه تعریف کنید. همچنین قیمت پایه هتل ها را تعیین کنید یا برای سرویس های اضافه به تفکیک قیمت گذاری کنید. تور آنلاین این را در نظر گرفته است که قیمت هتل ها و تورها در زمان های مختلف متفاوت است.پس شما می توانید قیمت ها را بر اساس زمان سفر تعیین کنید.

ثبت سوالات متداول

شما می توانید سوالات متداول پرسیده شده توسط کاربران را برای هر تور وارد کنید بدین ترتیب می توانید از توضیح مکرر پرهیز کنید. و توضیحاتی که ممکن است برای کاربر نامفهوم باشد را در این قسمت وارد کنید.

رزرو آنلاین

مشتری میتواند به راحتی پکیج دلخواهش را انتخاب کند، اطلاعات مسافران را به هر تعداد که هستند وارد کند، تعداد و نوع اتاق هتل خود را انتخاب کند، در صورت نیاز سرویس های اضافه موجود برای تور را انتخاب و پس از مشاهده پیش فاکتور وجه را آنلاین بپردازد.

کاربر می تواند در هر زمانی با ورود به بخش کاربری، اطلاعات تورهای خریداری شده را ببیند.

زبان های سیستم

با استفاده از چندین زبان مختلف، ملیت های مختلف را سوی خود جذب کنید

پشتیبانی از چندین زبان:
  • انگلیسی (جهت تورهای incoming)
  • فارسی: قابل استفاده برای فارسی زبان ها
  • عربی : قابلیت استفاده نرم افزار جهت کشورهای عربی

درگاههای پرداخت

  • درگاههای ارزی شامل:PayPal، Master Card
  • درگاههای شتاب شامل بانک های( سامان، ملت، پارسیان، پاسارگاد)

یکی از مزیت های سیستم تور آنلاین نسبت به سایر سیستم ها این است که بسیاری از اطلاعات را لازم نیست هر بار هنگام تعریف پکیج خود تعریف کنید. در اکثر قسمت ها انتخاب اطلاعات جای وارد کردن اطلاعات را گرفته است و این علاوه بر جلوگیری از ورود اطلاعات اضافه، سرعت شما را در تعریف پیکیج خود بالا می برد.

قابلیت های نرم افزار در یک نگاه

کاربری آسان

امکان برگزاری انواع تورها

چند کاربره و سطح دسترسی

تعریف پکیج های چندگانه

تعریف مجازها و غیر مجازها در یک تور

تعریف راهنمای تور

گروه بندی تورها

دسته بندی گروه ها بر اساس تنوع تور ها

گالری تصاویر جهت نمایش تور

برنامه ریزی سفر

اختصاص جزییات برنامه های هر روز سفر برای هر مقصد

زمان بندی تور ها و قابلیت تکرار آن به یک کلیک

نرم افزار تور آنلاین  ::: اگر به دنبال نرم افزاری برای فروش آنلاین تور های گردشگری خود می گردید، بی شک درست انتخاب کرده اید. تور آنلاین پرواز پرداز با قابلیت تعریف تور، افزودن زمان بندی های متفاوت برای یک تور، افزودن پروازهای متفاوت برای هر زمان بندی، افزودن هتل های یک تور، افزودن تصاویر تور، افزودن کار هایی که در طول سفر انجام می گیرد، افزودن برنامه سفر به تفکیک روز. در ادامه به توضیح هر کدام می پردازیم

 

مسافرت همیشه باعث ایجاد انگیزه زندگی و تقویت روحیه شادابی و نشاط می شود .اما همیشه دغدغه اینکه کجا برویم و چگونه برویم وجود دارد.شرکت های مسافرتی تا حدودی این مشکل را حل کرده اند. حال رقابت بین شرکت های مسافرتی است که بتوانند مشتری را جذب تورهای خود کنند. بی شک هرچه اطلاعات بیشتر و دقیق تری از امکانات تور، محل اقامت، برنامه تور و… به مشتری بدهید اعتمادش بیشتر جلب می شود و راحت تر برنامه سفر خود را به دست شما می سپارد. دیدن تصاویر متعدد از محل تور و هتل محل اقامت و مکان های دیدنی سفر مشتری را ترغیب به سفر می کند و سهولت در رزرو آنلاین تور کار را برای مشتری آسان می کند.

نرم افزار تور آنلاین

نرم افزار تور آنلاین کار را هم برای شرکت های گردشگری از جهت تعریف پیکیج های خود و هم برای مشتری از جهت تهیه پکیج ها آسان کرده است. در ادامه با قابلیت های نرم افزار تور آنلاین بیشتر آشنا می شوید.

می توانید چندین تصویر زیبا برای جذب مخاطبان بیشتر، در نرم افزار تور آنلاین  برای یک تور ثبت کنید

ثبت برنامه سفر

در نرم افزاز تور آنلاین با ثبت برنامه سفر به تفکیک شهر هایی که به آنها سفر می کنید و مدت زمانی که در آن شهر اقامت دارید و فعالیت هایی که قرار است در آن شهر انجام دهید، به مشتری خود کمک می کنید اطلاعات جامعی راجع به سفرش داشته باشد. همچنین می توانید با وارد کردن برنامه سفر به هر شهر، به تفکیک روز به مشتری این اجازه را بدهید که ارزیابی دقیقتری از سفر خود داشته باشد.

ثبت زمان بندی سفر

میتوانید برای هر تور چندین زمان بندی تعریف کنید و به مشتری این اجازه را بدهید که برای سفر خود زمان مناسب تر را انتخاب کند. همچنین برای هر زمان بندی چندین شرکت حمل و نقل و هتل و سرویس های اضافه تعریف کنید. همچنین قیمت پایه هتل ها را تعیین کنید یا برای سرویس های اضافه به تفکیک قیمت گذاری کنید.
تور آنلاین این را در نظر گرفته است که قیمت هتل ها و تورها در زمان های مختلف متفاوت است.پس شما می توانید قیمت ها را بر اساس زمان سفر تعیین کنید.

 

در نرم افزار تور آنلاین شما می توانید سوالات متداول پرسیده شده توسط کاربران را برای هر تور وارد کنید بدین ترتیب می توانید از توضیح مکرر پرهیز کنید. و توضیحاتی که ممکن است برای کاربر نامفهوم باشد را در این قسمت وارد کنید.

 

در نرم افزار نرم افزار تور آنلاین مشتری میتواند به راحتی پکیج دلخواهش را انتخاب کند، اطلاعات مسافران را به هر تعداد که هستند وارد کند، تعداد و نوع اتاق هتل خود را انتخاب کند، در صورت نیاز سرویس های اضافه موجود برای تور را انتخاب و پس از مشاهده پیش فاکتور وجه را آنلاین بپردازد.

کاربر می تواند در هر زمانی با ورود به بخش کاربری، اطلاعات تورهای خریداری شده را ببیند.

زبان های سیستم

با استفاده از چندین زبان مختلف، ملیت های مختلف را سوی خود جذب کنید

پشتیبانی از چندین زبان:

  • انگلیسی (جهت تورهای incoming)
  • فارسی: قابل استفاده برای فارسی زبان ها
  • عربی : قابلیت استفاده نرم افزار جهت کشورهای عربی

textCenterدرگاههای ارزی شامل:PayPal، Master Card

  • درگاههای شتاب شامل بانک های( سامان، ملت، پارسیان، پاسارگاد)

یکی از مزیت های سیستم تور آنلاین نسبت به سایر سیستم ها این است که بسیاری از اطلاعات را لازم نیست هر بار هنگام تعریف پکیج خود تعریف کنید. در اکثر قسمت ها انتخاب اطلاعات جای وارد کردن اطلاعات را گرفته است و این علاوه بر جلوگیری از ورود اطلاعات اضافه، سرعت شما را در تعریف پیکیج خود بالا می برد

نرم افزار تور آنلاین

را تنها از شرکت طراحی وب سایت پرواز پرداز بخواهید .