۱۰ دلیلی که وب سایت برای آژانس مسافرتی شما مناسب است!

امنیت وب سایت مسافرتی
نکته امنیتی برای محافظت وب سایت – ۱۰ نکته امنیتی برای محافظت وب سایت شما در برابر هکر ها
آبان ۱۶, ۱۳۹۵

وب سایت برای آژانس مسافرتی »»  ۱۰ دلیلی که وب سایت برای آژانس هواپیمایی شما مناسب است! امروزه اگر بهترین و تمیزترین خودروی ٥٠سال پیش را داشته باشید، حتی اگر کارخانه‌اش را هم دایر کنید، کمتر کسی آن خودرو را از شما می خرد. شاید برای نمایش در موزه یکی دو دستگاه بخرند ولی کسی برای استفاده و تردد در جاده و خیابان چنین خودرویی نمی‌خرد. درست است که این خودرو در زمان خودش بهترین بوده است ولی الآن آهن‌پاره‌ای بیش نیست؛ نه امنیت دارد، نه بازده سوخت مناسب و نه راحتی.
با این‌حال خیلی‌وقت‌ها می‌شنویم که کسی می‌گوید:«ماشین هم ماشین‌های قدیم!!!». تکنولوژی های جدید به شما راحتی، آسایش و امنیت بیشتر می دهند، این امر در وب سایت ها هم صدق می کند.
حال به این ۱۰ مورد می پردازیم:

 

۱- نحوه ی رفتار مصرف کننده ها و سلایق مردم:

 

با این که هنوز نظر سنجی ۹۵ در حال تکمیل است اما بیش از ۵۰% ایرانی ها از به صورت اینترنتی جهت ثبت نام اقدام کرده اند. واین نشان از رشد استفاده مردم از اینترنت را نشان می دهد. همان طور که در جدول زیر مشاهده می کنید، آمارها نشان از افزایش استفاده مردم ایران از اینترنت را نشان می دهد.

۲- مشتری بیشتر:

همانطور که در جدول بالا ملاحظه می فرمایید آمار استفاده از اینترنت در ایران روز به روز بیشتر می شود و از طرفی افزایش اینترنت در موبایل شما بنابراین مشتریان ابتدا وب سایت شما را پیدا می کنند سپس شما را پیدا می کنند چون امروزه کابران هر چه بخواهند در گوگل جستجو می کنند.

 

graph-chart-up-arrow-600x546

وب سایت برای آژانس مسافرتی

۳- توضیح راحت تر به مشتری:

پاسخگویی به مشتریانتان شما را کلافه کرده؟ اعلام انواع فیمت ها؟ خانم / آقای تورتایلند چنده؟ چگونه می خواهید حداقل ۵ هتل رو به ایشون اعلام کنید؟ وچگونه مشتری پشت تلفن گیج نشود؟ چگونه مشتری به شما اعتماد کند؟

customer-002

 

۴- بزرگی و وسعت آژانس خود را در کمترین زمان و کمترین هزینه انجام می دهید

 

اگر بخواهید ۱۰۰ متر بابت اجاره دفتر خود بپردازید، چقدر باید هزینه کنید؟ اگر ۱۰۰ صفحه به وب سایت خود اضافه کنید که منجر به خرید بیشتر از شما شود چقدر باید هزینه کنید؟ حتما با شهرداری و دارایی هم قبلا برای افزایش دفترآژانس خود مذاکراتی داشته اید!!

 

۵- پاسخگویی به مشتریان بیشتر با هزینه کمتر

 

index

 

۶- شاهراه بیشترین بازدید کننده ها قرار می گیرید

 

۷- کسانی که دنبال شما می گردند شما را سریع تر پیدا می کنند

 

وب سایت برای آژانس مسافرتی

وب سایت برای آژانس مسافرتی

۸- رسیدگی راحت تر به نظرات مشتریان

 

۹- جلب اعتماد مشتری:

 

به طور مفصل در این باره بعدها در مقالات مختلف راجع به این موضوع صحبت خواهیم کرد که چگونه اعتماد مشتریان رو از طریق وب سایت جلب کنیم، اما این رو در نظر بگیرید چون امروزه مردم ابتدا وب سایت شما رو می بینند سپس به شما اعتماد می کنند (البته در صورتی که شما قبلا برند نشده باشید)

 

۱۰- در ۲۴ ساعت خدمات بدهید:

 

وب سایت هم باید پیوسته به روز باشد، هم درتولید محتوا و هم در نسخه نرم افزاری آن.

 

امروزه بسیاری از ابزارهای به کار رفته در وب سایت منحصر به این دوران می باشد به طوری که در گذشته این موارد قابل استفاده نبوده چه این موارد در بحث طراحی و چه در بحث برنامه نویسی.مثلا ساده ترین مورد، بحث نمایش در موبایل است (“Responsive”) . این به تکنولوژی به شما کمک می کند به کاربرانی که توسط موبایل به وب سایت شما مراجعه می کنند، راحت تر و بهتر بتوانند تور های شما را بازدید کنند و از حدمات شما بهره مند گردند.

به ویندوز کامپیوتر شرکت خود نگاه کنید، آیا هنوز دارید از نسخه ویندوز ۹۵ استفاده می کنید؟ یا ۹۸؟

تکنولوژی با توجه به نیاز مردم روز به روز در حال به روز رسانی می باشد و شما مشتری عزیز هم باید گام به گام با این تکنولوژی همگام شوید.

 

کلمات مرتبط در خصوص وب سایت برای آژانس مسافرتی

  1. ۱۰ دلیلی که وب سایت برای آژانس هواپیمایی شما مناسب است
  2. وب سایت برای آژانس مسافرتی
  3. آژانس هواپیمایی
  4. آژانس مسافرتی
  5. امنیت در طراحی وب سایت
  6. چگونه وب سایت امن داشته باشیم

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.